Skype

Skype für Symbian (S60 5th Edition) 1.1.0

Twoja dotykowa Nokia to teraz telefon internetowy VoIP

Zalety

 • Dopracowany interfejs
 • Wszystkie funkcje znane z PC
 • Nie obsługuje Gadu-Gadu

Wady

 • Brak transportu do innych komunikatorów
 • Lekkie opóźnienia podczas rozmowy
 • Nie obsługuje Gadu-Gadu

Doskonały
9

Pobieranie Skype nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Telefonia VoIP.

Skype to synonim telefonii internetowej VoIP. Teraz możesz korzystać z pełnych możliwości oferowanych przez Skype także w telefonach Nokia z Symbian OS.

Wersja Skype na telefon z Symbianem, choć wciąż w fazie Beta jest bardzo dopracowana. W przeciwieństwie od zubożonych wersji Skype na iPhone, Android czy wersji Lite na Java, których mogliśmy używać wcześniej, Skype na Symbian potrafi właściwie wszystko to, co klient Skype na PC.

Oprócz wiadomości tekstowych i darmowych rozmów VoIP, Skype może służyć także do pobierania lub wysłania plików. Dostępna jest też usługa SkypeOut, czyli tanie rozmowy z "normalnymi" numerami telefonicznymi - stacjonarnymi i komórkowymi.

Interfejs Skype na Symbian jest bardzo ładny i funkcjonalny, nie ma żadnych problemów z jego obsługą. Jedynym mankamentem, odnotowanym w trakcie naszego testu, było migotanie obrazu przy przeglądaniu czatu lub wyborze użytkowników z listy kontaktów.

W przeciwieństwie do klienta Gadu Gadu, Skype za swoje usługi nie żąda opłat. Dostępne są darmowe rozmowy, czat i przesyłanie plików. Jedyne koszty łączą się z usługą SkypeOut oraz korzystaniem z połączenia internetowego 3G. Niestety Skype nie oferuje komunikacji z innymi komunikatorami. W tym zakresie przewagę mają jego głowni konkurenci Fring i Nimbuzz.

Żaden program VoIP na telefony Nokia nie był tak wyczekiwany jak nowy Skype. Pobierz go, jeśli chcesz korzystać z najpopularniejszego telefonu internetowego ze swojej komórki, w sposób znany z PC.

Nowy kodek SILK odpowiedzialny za odtwarzanie dźwięku wysokiej jakości Obsługa nowych telefonów Nokia N8 i C7

Zmiany

 • Nowy kodek SILK odpowiedzialny za odtwarzanie dźwięku wysokiej jakości Obsługa nowych telefonów Nokia N8 i C7
Skype

Download

Skype für Symbian (S60 5th Edition) 1.1.0

Opinie użytkowników o Skype

 • według Anonymous

  skype jest super.
  skype jes naprawde dobrym komunikatorem polecam innym uzytkownikom symbiana i nie tylko na uz...   Więcej